Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byla jsem s babičkou a mamkou na pouti !!! Dokonce jsem se svezla v malém vláčku a v autíčku. To byla legrace,mamka mě nemohla dostat dolů a pořád mi musela platit další jízdy.Strejda mi dokonce vystřelil medvídka, ani jsem netušila, že je tak dobrý střelec.Jenom to počasí se kazí, už mi musela mamka koupit teplejší bundičku a čepici.Má strach, abych se nenastydla.
Také jsme měli první velkou "blinkací" nehodu v autě. Ještěžě se dneska dají povlaky prát. Celá jsem se klepala a byla jsem z té katastrofy moc neštˇastná. Ale mamka mě hladila, konejšila a převlékla do čistého. V sedačce už jsem sedět nemohla, a tak jsem jela bez pásů a mamka mě držela, z čehož tedy dvakrát nadšená nebyla. To bylo žůžo !!!! Pozorovala jsem z okénka jak ten svět kolem nás utíká .
Mám nové rolety v pokojíčku a tak tam mám na spaní super tmu.Už spím celou noc v postýlce.Vím, že když se probudím, mamka hned přijde a pochová si mě.To mám ráda, já jsem takový malý mazel.Už krásně říkám máma,táta, bába, kejda (strejda), auto, mimi (miminko) a spousty dalších. A představte si, že mám jedno univerzální slovíčko pro několik slov- káka, což je kolo, knoflík,občas kočárek.Z hraček mám nejoblíbenější míč. S tím si vydržím hrát několik hodin.Také si s velkým zájmem prohlížím knížky s velkými obrázky. Mám jednu moc krásnou s medvídkem Pů, zajíčkem, prasátkem, klokánkem a sovou.
Mám novou kamarádku - holčičku Andrejku. Byly jsme spolu a s maminama v cukrárně na zmrzce.Dokonce jsme se chytly za ruce a tak jsme šly skoro až do cukrárny. Andrejka je jen o tři dny starší než já a tak si spolu krásně rozumíme.